специалисти по електроника/електротехника/мехатроника

Oberhaching, BY, Germany

Набираме специалисти по електроника/електротехника/мехатроника за високотехнологична немска компания в района на Мюнхен! Немски език не е необходим.

Кандидатите се набират от Германия и чужбина (Европейски съюз)

Задачи и отговорности:

 - Тестване и протоколиране на инсталации и системи;

- Изграждане на бетонови/безконтактни зарядни станции, например за скутери, мотокари и автомобили;

- Монтаж на платки, макари/ролки в електронните системи;

- оформяне/дизайн на зарядните станции;

- други;

Изисквания към кандидатите:

 - Висше или средно образование в областта на електротехниката, мехатроника или подобно;

- известен опит монтажа на електронни компоненти и желание за развитие;

- не се изисква немски език – добър английски е достатъчен;

- Приятна работна атмосфера.

Предлагаме:

 - Осигурена квартита;

- Добро заплащане в иновативна немска компания;

- Работа на немски трудов договор – без такси и комисионни към български или други фирми;

- Дългосрочен немски трудов договор;

- кандидати, които искат да се развиват в областта на електрониката/мехатрониката;

Пишете ми на Filip.Zlatanov@easyconsult.еu

или се обадете на +49 17622308925!

Resume
Choose file