Financial controller

Sofia, Sofia City Province, Bulgaria
Accounting / Audit / Finance

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предостaвянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Финансов Контрольор, за да се присъедини към екипа им.

Задължения и отговорности:

  • Изготвяне на дневни и месечни анализи, свързани с проследяване на оборот и стокова наличност;
  • Анализ на маркетингови активности;
  • Контрол на разходите
  • Подпомагане при месечното приключване и изготвяне на месечните отчети;
  • Участие при изготвяне на месечни прогнози и бюджет на фирмата.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше икономическо образование;
  • Опит на подобна позиция;
  • Компютърна грамотност – много добро владеене на Excel, PowerPoint, MS Office;
  • Много добро ниво на английски език.

Като част от екипа, ще получиш:

  • Стимулиращо възнаграждение;
  • Отлични условия на труд;
  • Ясни права и отговорности и добро администриране на организационните процеси;
  • Перспектива за дългосрочно професионално развитие;
  • Преференциални условия при закупуване на продукти от магазина;
  • Обучения за повишаване на личните и професионалните Ви умения.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Resume
Choose file