Складови работници - помощници за град Oude-Tonge Холандия, на 50 км. южно от Ротердам - започване веднага! Холандия, на 35 км. южно от Ротердам

Набираме складови работници - помощници за голяма холандска фирма в град Oude-Tonge (на 60 км. от Ротердам) и град Moerdijk (на 35 км. от Ротердам) Холандия,

Предлагаме:

- Осигурена квартира – добри битови условия в стаи по двама или трима души;

- Добро заплащане – първоначално около 1200 – 1350 евро нето/чисто на месец след заплащане на квартирата; може да се заплаща и на седмица

- Работно време от понеделник до петък – всеки уикенд се почива;

- Дългосрочен холандски трудов договор - без такси и комисионни от български и други фирми и добро отношение от работодателя;

- Дългосрочен трудов договор.

Задачи:

- Товарене и разтоварване на камиони с плодове, зеленчуци, риба, ядки

- палетиране и складиране на стоката;

Изисквания от кандидатите:

- ползването на английски език е задължително;

- предимство е кандидатите да имат кола или шофьорска книжка;

- Добро физическо състояние;

пишете ми на Filip.Zlatanov@easyconsulteu.com

или се обадете на +359 887501454 или на +49 17622308925!

Бъдете здрави!

Resume
Choose file