индустриални електротехници за немска автомобилна компания в гр. Зинделфинген

Sindelfingen, BW, Germany

Набираме индустриални електротехници за немска автомобилна компания в гр. Зинделфинген – на 20 км. от Щутгарт. Кандидатите се набират от Германия и чужбина (Европейски съюз). Започване веднага!

Задачи и отговорности:

- разнообразни електро работи;

- поддържане и контрол на машините;

- предварително обучение на място на кандидатите;

Изисквания към кандидатите:

- немския език е предимство, но не е задължителен (например може да започне група от няколко души, от които единия да знае езика);

- Не е необходим документ за квалификация от Германия (може и на български);

- личния автомобил е предимство.

Предлагаме:

- заплата е индивидулана по договаряне за всеки кандидат според опита и качеставата;

- Дневни смени;

- Осигурен квартита;

- Работа на немски трудов договор – без такси и комисионни от български фирми;

- Дългосрочен трудов договор.

Пишете ми на Filip.Zlatanov@easyconsultde.com

или се обадете на +49 17622308925!

Resume
Choose file