доставчици на пакети за немка фирма в Дрезден

Dresden, SN, Germany

Набираме доставчици на пакети за немка фирма в Дрезден! Приемат се и кандидати от България!

Задачи и отговорности:

- Доставка на малки пакети в Дрезден – тежат от 7 до около 50 кила;

- Зареждането на буса сутрин в депото става бързо – пакетите са предварително сортирани;

- Сутрин се получава списък с адресите и се работи с навигация;

- Всеки нов работник преминава през подробно предварително обучение;

5 дневна работна седмица от понеделник до събота – почива се винаги неделя и един от другите дни в зависимост от разписанието;

Изисквания към кандидатите:

- Английски или немски на комуникативно ниво;

- Прилежен външен вид и учтивост при работа с клиентите;

- Шофьорска книжка – категория Б;

- Подаване на молба за свидетелство за съдимост – достатчно е представяне на обратната разписка за платената такса. Осъждани кандидати не се допускат;

Предлагаме:

- Осигурена квартира или 300 евро допълнително към заплатата за тези, които няма да ползват квартита;

- Начално възнаграждение 1250 – 1400 € нет + бонусна система според върешните правила на фирмата;

- Работа на немски трудов договор – без такси и комисионни от български фирми;

- Дългосрочен трудов договор;

- Кандидатите подават автобиографии с актуални снимки;

Кандидатствайте тук

Пишете ми на Filip.Zlatanov@easyconsult.eu

или се обадете на +49 17622308925!

Resume
Choose file