Електромонтьор

Razgrad, Razgrad, Bulgaria
Engineering

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предостaвянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Електромонтьор, за да се присъедини към екипа им.

Задължения и отговорности:

  • Познавате и работите с производственото оборудване (след въвеждащо обучение);
  • Настройвате производственото оборудване при смяна на производствените поръчки;
  • Съблюдавате за качеството на произведената продукция и коригирате, ремонтирате и настройвате оборудването;
  • Спазвате работните инструкции и правила за безопасна работа;
  • Отговаряте за правилната експлоатация на съоръженията, с които работи;
  • Попълвате необходимата производствена документация.
  • Ръководите спомагателния екип определен за седмична профилактика на оборудването;

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено средно техническо образование (електро, механика, автоматика, автомонтьорна, селскостопанска и други технически насочени специалности);
  • Познания по техническата безопасност за работа с електрически машини и съоръжения;
  • Способност за работа в екип;
  • Комуникативност и готовност за работа в динамична среда.

Предимства :

  • Технически опит
  • Предишен опит или хоби в някаква сфера на ремонтите

Клиентът ни предлага:

  • Предизвикателна и интересна работа при отлични работни условия;
  • Възможност за кариерно развитие и надграждане на опит в сферата на поддръжката;
  • Инструментална и сервизна обезпеченост с резервни част за ремонтите при необходимост;
  • Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Вътрешно фирмено обучение;
  • Постоянен трудов договор при спазване на всички изисквания на трудовото и осигурително законодателство;
  • Конкурентна и здравословна работна среда;
  • Трисменен режим на работа, пет дни в седмицата.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Resume
Choose file