Специалист ПТО

Sofia, Bulgaria

Вече 20 години Изи Консулт e доверен партньор в предоставянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.
Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

През последните няколко години развихме експертиза, изградихме специализирани екипи и оптимизирахме услугите си, за да отговорим на специфичните нужди на следните динамично развиващи се сектори: Производство и Инженеринг; Aутсорсинг на Бизнес Процеси; Продажби,Маркетинг и Администрация; Информационни и Комуникационни Технологии.

За един от нашите партньори търсим Младши Инженер ПТО, който да се присъедини към екипа им.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Образование строителен инженер (ПГС/ССС);
- Отлично познаване на действащата нормативна база в областта на строителството;
- Отлично познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделни видове СМР и технологията на ценообразуване;
- Отлична компютърна грамотност - MS Office, Auto Cad, MS Project, Building Manager. Работата с ERP система е предимство;
- Владеене на английски език (не е задължително, но ще се счита за предимство);
- Отлични организаторски и комуникативни способности, висока степен на отговорност, честност, лоялност и умения за работа в екип;
- Шофьорска книжка категория В (активен шофьор).

ОТГОВОРНОСТИ:
- Изготвяне на оферти, бюджети, парични потоци, включително количествени сметки и анализни цени, технически спецификации;
- Изготвяне на линейни графици;
- Ежемесечно отчитане на изпълнените СМР по обекти;
- Проверка и контрол на качеството и количеството на изпълнените СМР по обекти;
- Контрол на вложените материали и труд спрямо предвидените в бюджета;
- Координация, контрол и проверка на работата на подизпълнителите;
- Организиране на конкурси за избор на подизпълнители;
- Изготвяне на договори с подизпълнители и доставчици;
- Изготвяне на справки, отчети и др. документи, свързани с дейността и за нуждите на ръководството на фирмата.

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Възнаграждение, съобразено със заеманата позиция;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Ваучери за храна;
- Трудов договор с изпитателен срок - 3 месеца;
- Интелигентна и динамична работна среда;
- Ползване на служебен автомобил при изпълнение на служебните задължения.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".
Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/30.08.2017г.