Касиер (банкова институция) - София

Sofia, Sofia City Province, Bulgaria
Banking, Insurance

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

През последните няколко години развихме експертиза, изградихме специализирани екипи и оптимизирахме услугите си, за да отговорим на специфичните нужди на следните динамично развиващи се сектори: Производство и Инженеринг; Aутсорсинг на Бизнес Процеси; Продажби, Маркетинг и Администрация; Информационни и Комуникационни Технологии; Логистика и Транспорт; Финанси и Банкиране;

За един от нашите партньори, лидер на банковият пазав в България, търсим Касиер, за да се присъедини към екипа им.

Задължения и отговорности:

  • Извършва касови операции в лева и валута и изготвя справки свързани с тях;
  • Следи и отговаря за редовността на приеманите банкноти, монети и чекове /фалшиви или излезли от обращение/.
  • Предлага и представя банковите продукти и услуги, консултира клиенти,
  • Поддържа контакт с настоящи клиенти и отговаря за привличане на нови;
  • Обслужва текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица;
  • Обработва внасянето, тегленето и изплащането на парични средства;
  • Грижи се за добрата организация на работата и качественото и бързо обслужване на клиентите.

Изисквания към кандидатите:

  • Отлични комуникативни умения;
  • Компютърна грамотност (MS Office);
  • Опитът в банковата сфера е предимство;
  • Опит в работата с чуждестранна или национална валута се счита за предимство.

Като част от екипа, ще получиш:

  • Атрактивно възнаграждение;
  • 26 дни годишен платен отпуск:
  • Бонус 13-та заплата:
  • Допълнително здравно осигуряване и застраховка живот;
  • Карта Multisport на преференциална цена;
  • Преференции и отстъпки при ползване на банковите продукти.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.