Експерт Кредитна Администрация

Sofia, Sofia City Province, Bulgaria

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Експерт Кредитна Администрация, за да се присъедини към екипа им.

Задължения и отговорности:

  • Анализиране и оценка на кредитни заявки, като се спазват политиките и процедурите на компанията;
  • Изготвяне на детайлни кредитни доклади и препоръки за одобрение или отхвърляне на заявките;
  • Сътрудничество с други отделни и колеги от отдела по Кредитна Администрация;
  • Проверка на документи, валидиране на подписи.

Изисквания към кандидатите:

  • Опит в сферата на кредитната администрация или подобна позиция;
  • Знания и разбиране на финансовите инструменти и процеси, свързани с кредитирането;
  • Добра познаване на регулаторните изисквания и законодателството, свързано с кредитите;
  • Аналитични и проблемно-решаващи умения;
  • Високо ниво на внимание към детайлите и точност в работата;
  • Отлични комуникативни умения и способност да се работи в екип;
  • Бърза адаптация към променящи се условия и способност да се справяте със стресови ситуации.

Като част от екипа, ще получиш:

  • Конкурентно заплащане, базирано на опита и квалификациите ви;
  • Стимулиращи социални пакети и допълнителни осигуровки;
  • Възможности за професионално развитие.
  • Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Resume
Choose file