Инженер Качество

Kaloyanovo, Plovdiv Province, Bulgaria

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент, водещ производител на машини и съоръжения, търсим да назначим:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Създава и поддържа документи, свързани с работата в отдел Контрол на качеството;
  • Идентифицира процесите, които директно влияят на качеството на продуктите на фирмата;
  • Изготвя анализи и създава превантивни мерки на база установени несъответствия и рекламации;
  • Изготвя план за контрол на измервателните инструменти във фирмата;
  • Извършва административни дейности, свързани с планирането на работата в отдела;
  • Решава казуси, съврзани с качеството на изделията в процеса на производство.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • Висше техническото образование;
  • Умения за работа с техническа документация;
  • Умения за работа с измервателни уреди и инструменти;
  • Работа с MS Office.

ПРЕДИМСТВА:

  • Предишен опит в производствено предприятие;
  • Добро владеене на английски език;
  • Умения за работа с ЕРП-система.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

  • Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Възможност за работа от разстояние;
  • Гъвкаво работно време;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните
  • задължения;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Ваучери за храна;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания, гарантираща спокойствие за Вас и Вашите семейства;
  • Осигурен безплатен транспорт от : ПЛОВДИВ , СОПОТ , КАРЛОВО, ХИСАРЯ

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона Кандидатствай по тази обява.
Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/30.08.2017