Технолог

Razgrad, Razgrad, Bulgaria
Manufacturing

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси, нашата основна цел е да свързваме най-добрите кадри с най - перспективните работодатели.

За наш успешен партньор, производствено предприятие, търсим квалифициран и мотивиран кандидат, който да заеме позицията на:

Технолог - хлебни изделия

Отговорности към позицията:

  • Контролира спазването на технологията на производството и работата на оборудването, инструментите, екипировката и приспособленията.
  • Участва при анализиране на качеството на продукцията.
  • Участва при внедряване на нови изделия или технологии, ново оборудване, нови инструменти и екипировка.
  • Организира осигуряването на материали, заготовки и детайли.
  • Разработва предложения за усъвършенстване на технологичното равнище на производството.
  • Анализира разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация. Контролира съхранението, правилното и безопасно използване на всички суровини.
  • Отговаря за спазване на регламентираните технологични изисквания при производствените процеси.

Изисквания към кандидата:

  • Висше образование в Хранително-вкусова промишленост, предимство - Технология на зърнените, хлебните и захарните изделия;
  • Опит по специалността - минимум 3 години;
  • Познаване на системи за управление EN ISO 9001:2015 за управление на качеството, BSI-OHSAS 18001 за безопасни условия на труд, НАССР и Спецификация на Муди Интернешънъл за безопасни храни.
  • Компютърна грамотност и технически умения - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • Чужди езици - английски език се счита за предимство.
  • Умения - комбинативност, отговорност, внимание към детайла, прецизност;
  • Компетенции - професионализъм, продуктивност, желание за развитие и растеж;

Компанията предлага:

  • Трудов договор с отлично възнаграждение;
  • Работа в компания с доказани традиции;
  • Вътрешнофирмено обучение;
  • Осигурен транспорт, работно облекло.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Resume
Choose file