електротехници и електроинженери

Munich, BY, Germany

Набираме електротехници и електроинженери за немски компании в Бавария и Бранденбург! Кандидатите се набират от Германия и чужбина (Европейски съюз)

Задачи и отговорности:

- Монтаж и подмяна на електромери;

- Проверка на годността на ел. Инсталации;

- Инсталации и окабеляване на апартаменти и други помещения, включително изграждане на електрическа инфраструктурна;

- Поддръжка на кабелни и линейни мрежи

- Оценка и измерване на разпределителни системи

- Отстраняване на неизправности и анализ на грешки

- Настройка на кабелни модеми и W-LAN мрежи

- Поддържане на документация и данни за поръчки

Изисквания към кандидатите:

- Немски език на добро комуникативно ниво;

- Кандидатите с призната квалификация от Германия са с предимство;

- Приятна работна атмосфера.

Предлагаме:

- Осигурена квартита;

- Гарантирани 40 работни часа на седмица;

- Работа на немски трудов договор – без такси и комисионни към български или други фирми;

- Дългосрочен немски трудов договор;

- Добро заплащане.

Пишете ми на Filip.Zlatanov@easyconsultde.com

или се обадете на +49 17622308925!

Resume
Choose file