Freight Forwarder

Sofia, Sofia City Province, Bulgaria
Logistics & Transportation
Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.
Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.
За един от нашите партньори търсим Спедитор с Английски език, за да се присъедини към екипа им.

Задължения и отговорности:

  • Организиране на международни и вътрешни превози;
  • Организиране на товари, включително и групажни, по суша;
  • Осъществяване и поддържане на контакти с международни превозвачи и клиенти;
  • Договаряне на условия и цени с превозвачи и клиенти;
  • Изготвяне на справки, прием и обработка на документи.
  • Опит в областта на логистиката и спедицията;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Добро ниво на владеене на английски език;
  • Желание за работа в динамична среда;
  • Организираност, адаптивност и инициативност.
Изисквания:
Вие ще получите:
  • Отлично възнаграждение + бонусна система;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Възможности за кариерно развитие;
  • Самостоятелно вземане на решения и свобода на действие;
  • Възможност да се присъедините към голяма организация;
  • Работа в млад екип от добри професионалисти и комфортен офис.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.
Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Resume
Choose file