Senior account manager

Sofia, Sofia City Province, Bulgaria
Manufacturing

Старши мениджър

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Старши Мениджър, за да се присъедини към екипа им.

Задължения и отговорности:

  • Разработва и имплементира стратегия за развитие на отношенията с ключови клиенти в канал модерна търговия;
  • Разработва, заедно с търговския директор, и имплементира политиките за бонуси и отстъпки към ключови клиенти;
  • Разработва и имплементира стратегия за развитие на отношенията с ключови клиенти;
  • Осъществява и поддържа контакт с големите търговски вериги и ключови клиенти за фирмата – канал „Модерна търговия“. Води преговори с цел постигане на дългосрочни, взаимоизгодни партньорства и достигане на заложените годишни цели по клиенти;
  • Координирано с търговския директор оптимизира работата с ключовите клиенти
  • Представя и договаря условия за новите продукти

Изисквания към кандидатите:

  • Бакалавър или Магистър
  • Много добри познания за работа с база данни
  • MS Office, Word, Еxcel
  • Минимум 4 години търговски опит в областта на продажбите и работата с ключови клиенти
  • Лидерски и организационни качества
  • Решителност, комуникативност, инициативност

Клиентът ни предлага:

  • Коректност и възможност за дългосрочна и сигурна работа в компания с високи професионални стандарти на работа
  • Отлично възнаграждение
  • Ваучери за храна
  • Възможност за професионално развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Resume
Choose file