Фрезисти за немска компания в Хохенмьолзен, на 40 км. от Лайпциг.

Hohenmölsen, SA, Germany

Набираме фрезисти на машини за немска компания в Хохенмьолзен, на 40 км. от Лайпциг - започване веднага!

Задачи и отговорности:

• Обработка на детайли с помощта на цифрови фрезови машини;

• Оформяне според поръчката и настройте на фрезовата машина;

• Закрепване на детайлите в машината

• Контрол на качеството на готовите детайли

• Работа съгласно производствения и тестовия план

Изисквания към кандидатите:

• Обучение за CNC специалист или подобен

• Познаването на контролите на Siemens е предимство

• Познаването на подемници и палетни колички е желателно

• Вие сте физически издръжливи

• Познаването на немски език закръглява вашия профил

Предлагаме:

• Атрактивно възнаграждение

• Приятна работна атмосфера в компания, ориентирана към успеха

• Разнообразна работа

• Добра работна атмосфера с приятни колеги

Ако имате интерес, обадете на +49 17622308925 за да получите допълнителна информация!