Строителен лаборант

Varna, Varna, Bulgaria

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, един от най-големите производители на решения за строителството, търсим мотивиран професионалист за позицията:

МЕНИДЖЪР НА ЛАБОРАТОРИЯ

Вашите отговорности са да:

  • Координирате, поддържате и развивате стандартите, регламентиращи управлението на качеството в предприятието;
  • Отговаряте за приемането на входящите стоки, за освобождаване на произведените продукти и за спиране на всички стоки, за които се определи, че са несъответстващи.
  • Осигурявате силна подкрепа и сътрудничество на Производставения отдел;
  • Създавате, обучавате и развивате екип от специалисти в областта на качеството;
  • Анализирате проблемите по отношение на качеството, постоянно подобряване процесите по отношение управление на качеството.

Успешният кандидат притежава:

  • минимум 2 години професионален опит на ръководно ниво;
  • минимум 5 години професионален опит в химическата индустрия;
  • висше техническо образование – инженер химик;
  • високо ниво на комуникативност, диалогичност и лидерство;
  • отлични координационни и аналитични умения;
  • много добро ниво на Английски език;
  • отлична компютърна грамотност - MS Office / Excel, Word, Power point/

Компанията предлага:

  • отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
  • мотивиращо възнаграждение и богат социален пакет;
  • дългосрочна работа в компания с високи ценности и стандарти;
  • възможност за професионална реализация във водеща компания.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Resume
Choose file