Assistant

Burgas, Burgas, Bulgaria
Administrative & Office

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоставянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Асистент, за да се присъедини към екипа им.

Позицията представлява координиране на информационния поток между директори, служители и външни представители.

Задължения и отговорности:

  • Координиране на вътрешния информационния поток между служители и ръководители във фирмата, както и външния информационен поток с клиенти, доставчици и др.
  • Обработва, систематизира и насочва по предназначение различни видове документи и имейли;
  • Осъществява писмена кореспонденция и бизнес комуникация както на български, така и на чужд език;
  • Организира провеждането на заседания и съвещания, съобразно дадените указания от ръководителя. Информира участниците за мястото, часа и дневния ред на провеждане на заседанията. Съставя протоколи за проведени заседания.
  • Осъществява връзки с общини, миграции, консулства и посолства, преводачески агенции, кадастър и др.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше техническо/икономическо образование с минимална образователно-квалификационна степен „Бакалавър”;
  • Отлично ниво на английски език писмено и говоримо, турски език - говорим;
  • Професионален опит на позиция със сходни функции и отговорности минимум 1 година;
  • Отлична компютърна грамотност - оптимално използва функционалностите на Microsoft Office и e-mail. Работи с офис техника и оборудване.

Предимства :

  • Основни технически познания в сферата на електротехниката/кабелното производство
  • Познава принципите на бизнес комуникацията и бизнес етиката
  • Юридически познания

Като част от екипа, ще получиш:

  • Отлична работна среда;
  • Трудов договор и осигуровки върху реалната заплата;
  • Социален пакет: Ваучери за храна, Допълнително здравно осигуряване и др.
  • Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещо развитие в компанията.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Resume
Choose file