Executive assistant

Sofia, Sofia City Province, Bulgaria
Administrative & Office

Главен асистент

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Главен асистент, за да се присъедини към екипа им.

Работата ви ще бъде свързана с много напрежение и предизвикателства, но в същото време ще ви носи удовлетворение от възможността да работите с висшето ръководство на фирмата и по този начин да вземете косвено участие в бизнес преговори и контрола и управлението на проектите с големи наши клиенти

Задължения и отговорности:

  • Осигуряване активно съдействие в ежедневните бизнес дейности на управителя на фирмата – подготовка за срещи, координиране графици, подготовка документи, предоставяне на информация и др.
  • Координиране ежедневните дейности във фирмата, с приоритет задачи поставени от управителя;
  • Осъществяване вътрешни – поток на информация от и към управителя и другите ръководители на отдели; и външни контакти – официална бизнес кореспонденция: с български и чуждестранни партньори, държавни институции;
  • Изпълняване на поставените задачи от административен/организационен характер, маркетингови проучвания, изготвяне на презентации;
  • Надлежно организиране и архивиране на проектна документация; бизнес и фирмена документация;
  • Приемане телефонни обаждания и запитвания към управителя/ръководители на отдели, обработвайки ги по съответния надлежен ред;
  • Организиране на пътуванията/срещи и други дейности от организационен характер.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование в сферата на инженерните науки – телекомуникации, IT, електроника или бизнес-администрация, връзки с обществеността;
  • Релевантен опит в компания със сходни дейности и размери;
  • Опит в комуникацията с служители на фирмата на различно ниво в йерархията, както и с партньори и клиенти;
  • Перфектен говорим и писмен английски;
  • Отличен книжовен български език;
  • Отговорност, лоялност и високо ниво на конфиденциалност;
  • Отлични организационни умения, внимание и педантичност;
  • Умения за справяне едновременно с няколко поставени задачи;
  • Гъвкавост; усет към детайлите; представителен външен вид, добронамереност и отзивчивост към колегите.

Като част от екипа, ще получиш:

  • Възможност за професионална реализация и развитие в утвърдена и стабилна компания;
  • Отлични условия за работа в млад колектив;
  • Работа в стабилна и непрекъснато развиваща се компания;
  • Трудов договор;
  • Добро възнаграждение и възможност за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.