производствени помощници мъже и жени (m / f / d) в гр. Розенхайм, Бавария (70 км. от Мюнхен) и оклоността

Rosenheim, BY, Germany

Набираме производствени помощници мъже и жени (m / f / d) в гр. Розенхайм, Бавария (70 км. от Мюнхен) и оклоността – не се предлага квартира. Започване веднага!

 Вашите задачи:

1.     Пакетиране и препакетиране на хартиени чували;

2.     Напълвате отново торбите и препортирате съдържанието;

3.     Палтиране на пълните чували върху палети.

Изисквания към кандидатите:

1.     Елементарен немски или английски език;

2.     Готовност за работа в екип;

3.     Добра физическа форма;

4.     Личния автомобил е предимство;

Какво предлагаме:

1.     Удобно работно време – само обща дневна смяна;

2.     Заплащане на извънредни часове ако се работи повече;

3.     Долгосрочен немски трудов договор без такси и комисионни към български или други фирми;

Кандидатствайте тук

пишете ми на Filip.Zlatanov@easyconsultde.com

или се обадете на +49 17622308925!